Home

μεθάνιο Κύριο ρεύμα συντάκτης ενα γκολ δυο γκολ στον αερα Betsy Trotwood πρόσφυμα Αιτών

Ολυμπιακός: Η άμυνα του Μαρτίνεθ έχει δύο γκολ παθητικό και αυτά κόντρα σε  Άρη και ΑΕΚ | Sportal.gr
Ολυμπιακός: Η άμυνα του Μαρτίνεθ έχει δύο γκολ παθητικό και αυτά κόντρα σε Άρη και ΑΕΚ | Sportal.gr

Εθνικός - ΑΕΡΑ (video)

Πέτυχε και δεύτερο γκολ η Μπράγκα (2-0) | in.gr

Τορίνο-Νάπολι: Το γκολ του Κβαρατσκέλια - Ποδόσφαιρο - Ιταλία |  sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Τορίνο-Νάπολι: Το γκολ του Κβαρατσκέλια - Ποδόσφαιρο - Ιταλία | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Ατλέτικο Μαδρίτης - Ρεάλ Μαδρίτης: Έδωσε αέρα δύο τερμάτων ο Γκριεζμάν και  επέστρεψε στα γκολ κόντρα στους Μπλάνκος μετά το...2019! (vid) | Gazzetta
Ατλέτικο Μαδρίτης - Ρεάλ Μαδρίτης: Έδωσε αέρα δύο τερμάτων ο Γκριεζμάν και επέστρεψε στα γκολ κόντρα στους Μπλάνκος μετά το...2019! (vid) | Gazzetta

Μίλαν - Ίντερ: «Πάγωσαν» το «Σαν Σίρο» με δύο γκολ στο δεκάλεπτο οι Τζέκο  και Μιχιταριάν (vid) | Gazzetta
Μίλαν - Ίντερ: «Πάγωσαν» το «Σαν Σίρο» με δύο γκολ στο δεκάλεπτο οι Τζέκο και Μιχιταριάν (vid) | Gazzetta

Νάπολι-Ρόμα: 1-0 με τρομερό γκολ του Οσιμέν - Ποδόσφαιρο - Ιταλία |  sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Νάπολι-Ρόμα: 1-0 με τρομερό γκολ του Οσιμέν - Ποδόσφαιρο - Ιταλία | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Ο Κασάμι δίνει «αέρα» δύο τερμάτων στον Ολυμπιακό (2-0) - to10.gr

ΑΕΚ-Λεβαδειακός: Το 2-0 με πέναλτι-αποβολή - Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super  League - A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
ΑΕΚ-Λεβαδειακός: Το 2-0 με πέναλτι-αποβολή - Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League - A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Με «αέρα» πρωταθλήτριας η Λίβερπουλ (2-0) - ΤΟ ΒΗΜΑ

Αθλητική Ένωση Λευκίμμης - A1-ΣΚΟΡΕΡ: Αγκαλιά με το repeat, ο «Τσέβα»!!! Mε  τα δυο του γκολ στο εξ αναβολής των Παξών, ο Βαγγέλης Τσεβανέδης απέκτησε « αέρα» δύο γκολ, δύο «στροφές» πριν απ'
Αθλητική Ένωση Λευκίμμης - A1-ΣΚΟΡΕΡ: Αγκαλιά με το repeat, ο «Τσέβα»!!! Mε τα δυο του γκολ στο εξ αναβολής των Παξών, ο Βαγγέλης Τσεβανέδης απέκτησε « αέρα» δύο γκολ, δύο «στροφές» πριν απ'

Κακή έξοδος ο Λοντίγκιν, «πάγωσε» τη Λεωφόρο ο Ντιν - Δείτε το γκολ (vid) |  NewsPAO Νέα Ειδήσεις
Κακή έξοδος ο Λοντίγκιν, «πάγωσε» τη Λεωφόρο ο Ντιν - Δείτε το γκολ (vid) | NewsPAO Νέα Ειδήσεις

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ 1-2: Με σούπερ Τσούμπερ και εκτελεστή Πινέδα η Ένωση  πέρασε με αέρα πρωταθλήτριας από τη Λεωφόρο
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ 1-2: Με σούπερ Τσούμπερ και εκτελεστή Πινέδα η Ένωση πέρασε με αέρα πρωταθλήτριας από τη Λεωφόρο

Με τρομερό γκολ του Αθανασίου, ο Αστέρας νίκησε τον ΑΕΡΑ

Sportdog.gr | Χαμός με το VAR - Δύο ακυρωθέντα γκολ ο ΟΦΗ και ένα που...  μέτρησε ο Βόλος - Κόκκινη στον Γκαρσία! (Vid)
Sportdog.gr | Χαμός με το VAR - Δύο ακυρωθέντα γκολ ο ΟΦΗ και ένα που... μέτρησε ο Βόλος - Κόκκινη στον Γκαρσία! (Vid)

Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: Το γκολ του... αέρα με τη Γιουβέντους (VIDEOS) | Contra.gr

Μουντιάλ 2022: Χαμός σε όλο τον κόσμο με το δεύτερο γκολ της Ιαπωνίας –  Πέρασε ή όχι τη γραμμή η μπάλα; - Οικονομικός Ταχυδρόμος - ot.gr
Μουντιάλ 2022: Χαμός σε όλο τον κόσμο με το δεύτερο γκολ της Ιαπωνίας – Πέρασε ή όχι τη γραμμή η μπάλα; - Οικονομικός Ταχυδρόμος - ot.gr

BNSports.gr - Παναθηναϊκός – Ατρόμητος 2-0: «Αέρα» δύο γκολ, με Τζούριτσιτς  στη δημιουργία και Παλάσιος… εκτελεστή! (video)
BNSports.gr - Παναθηναϊκός – Ατρόμητος 2-0: «Αέρα» δύο γκολ, με Τζούριτσιτς στη δημιουργία και Παλάσιος… εκτελεστή! (video)

Superleague 1: Πρώτος ο Παναθηναϊκός στο +2 από ΑΕΚ και +5 από Ολυμπιακό -  Δείτε όλα τα γκολ
Superleague 1: Πρώτος ο Παναθηναϊκός στο +2 από ΑΕΚ και +5 από Ολυμπιακό - Δείτε όλα τα γκολ

Η Τότεναμ «καθάρισε» από τώρα το Champions League: Δύο γκολ και...  καληνύχτα Άρσεναλ! (vids)
Η Τότεναμ «καθάρισε» από τώρα το Champions League: Δύο γκολ και... καληνύχτα Άρσεναλ! (vids)

Ημίχρονο στο Πανθεσσαλικό: Δείτε τα δύο γκολ του Αστέρα Τρίπολης (vids) -  Goalpost.gr
Ημίχρονο στο Πανθεσσαλικό: Δείτε τα δύο γκολ του Αστέρα Τρίπολης (vids) - Goalpost.gr

Το γκολ του Μαντσίνι δίνει άλλον “αέρα” στον Παναθηναϊκό - Sportsup.gr

Μπαρτσελόνα - Βικτόρια Πλζεν 3-1: Μείωσε ο Τσικόρα, αλλά ο «Λέβα» ξανάδωσε « αέρα» δύο γκολ! - Fosonline

Euro 2020 (6ος όμιλος), Γαλλία-Γερμανία 1-0: Με αέρα παγκόσμιας  πρωταθλήτριας - Δείτε το γκολ
Euro 2020 (6ος όμιλος), Γαλλία-Γερμανία 1-0: Με αέρα παγκόσμιας πρωταθλήτριας - Δείτε το γκολ

Η ισοφάριση του Παναθηναϊκού με Παλάσιος 1-1 - Δείτε τα δύο γκολ στο  ημίχρονο του ντέρμπι (vid) | in.gr
Η ισοφάριση του Παναθηναϊκού με Παλάσιος 1-1 - Δείτε τα δύο γκολ στο ημίχρονο του ντέρμπι (vid) | in.gr

Γιουβέντους - Βερόνα: Στον αέρα οι διάλογοι για το «οφσάιντ» γκολ του Κιν